Ettevõttest

Tere hommikust!

Minu nimi on Andrei Antoniuk. Olen firma Bizware OÜ asutaja. Tegelen erinevate ärisektoritele spetsialiseeritud raamatupidamisarvestuse tarkvara loomise ja arendamisega juba 20 aastat. Minu ja mu kolleegide aastatepikkune kogemus on luua erinevaid ja omanäolisi raamatupidamissüsteeme vastavalt klientide soovidele.

Esimesed lahendused viidi läbi aastatel 1997-1998, baseerudes platvormil 1C:Ettevõte 7.5, 1999 aastal ilmusid lahendused platvormil 1C:Ettevõte 7.7, lisati töökohatehnika tugi (vöötkoodi skannerid, magnetkaardilugejad, fiskaalregistraatorid).

Alates 2010 aastast kasutasime uute projektide valmimisel platvormi 1C:Ettevõte 8.x. Alates 2015 aastast on kõik uued programmid juurutatud vaid 1C:Ettevõte 8.3 ja hallatavate lahenduste abil, mis võimaldab kasutajatel töötada erinevate tarkvara andmebaasidega erinevates seadmetes, sealhulgas nutitelefonid ja tahvelarvutid ja teha seda kõikjal maailmas, kus on juurdepääs internetile.

Viimase 20 aasta jooksul on toodetud raamatupidamistarkvara paljudele hulgi- ja jaekaubandusettevõtetele, spetsialiseeritud tarkvaraga ehitus ja kinnisvaraettevõtted, raamatukogud, mitmed erineva spetsiifikaga finantsettevõtted, pandimajade kett ja palju muud.