Raamatupidamissüsteemid

Igas valdkonnas on oluline igapäevaste toimingute mugavus, kiirus ja täpsus. Et vastu võtta tõhusaid otsuseid, on ettevõtte juhile oluline juurdepääs täpsele ja ajakohasele teabele igal ajahetkel.Töötajad vajavad vahendit, mis võimaldaks täita kõik klientide soovid ja vastata kõikidele päringutele. Ja ka kliendidele on oluline, et oleks ligipääs teabele ettevõtte kaupade ja teenuste kohta ja oma tellimuse staatuse jälgimine.

Kõik need ülesanded on lahendatavad, rakendades spetsiaalse raamatupidamissüsteemi, mis võimaldab efektiivselt vastata kõigile tingimustele. Tavapärased raamatupidamisprogrammid on sageli üleliigsete lisafunktsioonidega, mida kasutatakse väga harva, aga tekitavad liideses segadust ning takistavad ja aeglustavad selle tööd.

Spetsiaalseeritud raamatupidamisprogammi väljatöötamine kestab tavaliselt kaks kuni kaheksa nädalat. Kuid on olemas ka kiireid projekte, mille klient saab kätte juba samal, tellimuse esitamise päeval ning samas on olemas ka pikaajalisi projekte, mille programmeerimine ja arendamine võib võtta mitu aastat ja selle aja jooksul võivad süsteemivõimalused suureneda ja muutuda, võrreldes sellega, mis algselt oli pakutud.

Projekti arutelu alustamisel ei pea klient valdama üksikasjalikku tehnilist spetsifikatsiooni, piisab, kui selgitada oma tegevusvalkond ning avaldada oma soov muuta oma töö efektiivsemaks. Ja lahenduse me leiame kindlasti!